ابزار دقیق و سنسور

ابزار دقیق و سنسور

ابزار دقیق و سنسور

Blog Article

دتکتورهای گاز در کارخانه‌ها به منظور شناسایی نشت گازهای خطرناک کاربرد دارند. در صنایع مختلف از جمله صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، فولاد، شیمیایی، پارکینگ ها، سردخانه ها دتکتور گاز آمونیاک، آزمایشگاهها و بیمارستان‌ها، کلرسازی، استخرها، کاغذ سازی، تونل ها و معادن، آشپزخانه ها و تولید مواد غذایی و خودروسازی از این دتکتورها جهت ایجاد ایمنی و جلوگیری از حوادث جدی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ثانیا از لحاظ HSE (ایمنی محیط کار) نصب دتکتور مخصوص هر محیطی اجباری است.
آداک فرایند سپهر نمایندگی وگا vega
آداک فرایند سپهر نمایندگی پروسنس ترکیه prosense
آداک فرایند سپهر مرجع ابزار دقیق در ایران
آداک فرایند سپهر نمایندگی تجهیزات تشخیص سطح uwt المان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت دتکتور گاز
قیمت دتکتور گاز تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارد. این عوامل شامل نوع دتکتور ثابت یا قابل حمل، گاز و بازه تشخیص دتکتور، نوع خروجی، برند یا تولید کننده و سنسور دتکتور گاز در نهایت نوع فناوری سنسور. همچنین، ویژگی‌های ضدانفجار نیز می‌توانند به طور مستقیم بر روی ارزش دتکتور تأثیر بگذارند.

قیمت دتکتور گازی با ویژگی‌های ضدانفجار ATEX قابلیت نصب در محیط‌های انفجاری زون ۱ و ۲، درجه حفاظت از گردوغبار، مقاومت در برابر آب و رطوبت، داشتن نمایشگر و داشتن استاندارد SIL تفاوت داشته باشد.

آداک فرایند سپهر
شرکت آداک فرایند سپهر با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس شده است و موضوع فعالیت این شرکت دستگاه‌های اندازه‌گیری ابزار دقیق بالخصوص دتکتور گاز و انواع سطح سنج راداری مخازن است. این مرکز با تجربه مدیران و پرسنل فنی خود چند دهه است در بزرگترین پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی، سیمان، شیمیایی و صنایع دیگر بعنوان تامین کننده و مشاور حضور فعال دارد.

Report this page